هنر مذاکره و توافق

هنر مذاکره و توافق
3,200,000 تومان
دوره های مرتبط‌
توضیحات دوره

برگزاری دوره حضوری هنر مذاکره و توافق

به عنوان یک مدیر، چه بخواهید و چه نخواهید، آگاهانه یا نا آگاهانه، در طول روز در ده‌ها مذاکره مستقیم و غیر مستقیم مشارکت دارید. مذاکره و تلاش برای توافق حقیقتی انکار ناپذیر در زندگی روزمره جاری ما اعم از زندگی شخصی و خصوصی یا زندگی کاری و حرفه‌ای است. این طیف وسیع روزانه از مواردی ساده مانند گفتگوی ساده با همسر یا فرزندان برای انجام یک خرید خانوادگی تا مذاکره برای فروش کالا یا مذاکره با تامین کننده‌ای خارجی برای عقد قرارداد انتقال تکنولوژی را در بر‌میگیرد.

حجم بالای مذاکرات روزانه باعث شده است تا گروهی از متخصصین علوم رفتاری هنر و مهارت مذاکره و توافق را در زمره مهم‌ترین مهارت‌های زندگی قرار دهند. مهارتی که تسلط بر آن بطور مستقیم بر موفقیت و رضایت هر فرد در ابعاد مختلف زندگی نقش دارد.

هدف اصلی از کارگاه هنر مذاکره و توافق، آموزش عملی و اجرایی اصول مذاکره و توافق در قالب بازی و مورد کاوی‌های متوالی است. طراحی و انتخاب موردکاوی‌ها بصورتی است که ضمن حرکت از ساده به پیچیده مهارت شرکت کنندگان در بکارگیری اصول و ساختار به مرور افزایش یافته و در کنار انتقال مفاهیم اصلی و پایه بدلیل مشارکت در تمرینات عملی سطح یادگیری و ماندگاری مفاهیم بطور چشم‌‌گیری افزایش یابد.


جهت ثبت نام میتوانید با شماره جامعه مهندسان مشاور ایران تماس برقرار نمایید: 
22406259 -021
محل برگزاری: جامعه مهندسان مشاور ایران- تهران، ولنجک، بلوار دانشجو، نبش خیابان سلامی، شماره 25، ساختمان جامعه
از ساعت 8:30 الی 17

جلسات دوره ‌
اساتید دوره‌

جهانگیر پورصمیمی

فوق لیسانس مهندسی سیستم‎ها
مدرک MBA و مدرک DBA از دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران
نظرات
امتیاز‌
5.00 از 5 / 0 رای